Comeko Plus

Czym się zajmuje firma? Trwałość profesjonalnych instalacji fotowoltaicznych wynosi 25 lat. Żywotność krzemu to nawet 100 lat co powoduję, że dobrze zamontowana instalacja działa praktycznie dożywotnio. Panele fotowoltaiczne przetwarzają najczystszą energię ze słońca, podczas tego procesu nie następuje proces emisji CO2 i innych zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu licznika dwukierunkowego oraz bilansowaniu, mamy możliwość ponownego zużycia energii wprowadzonej do sieci energetycznej. Proces ten nazywa się NetMetering. Dzięki temu ich roczne koszty energii elektrycznej spadają o ok 95%. Elektrownia słoneczna zasila każde urządzenie elektryczne znajdujące się w obiekcie z instalacją. Okres zwrotu z instalacji, przy założeniu braku podwyżek cen energii elektrycznej wynosi ok. 6 lat. Montują system nie inwazyjnie do każdego typu pokrycia dachowego. Sam montaż to ok. 2 dni robocze.

Photo 1
  • Klient
    Comeko Plus
  • Technologie
    PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, JQuery, Bootstrap
  • Kategoria
    Strona Internetowa
  • Strona internetowa

Strona internetowa dla klienta wykonana od podstaw na podstawie języki programowania takie jak: HTML, CSS, JS, jQuery. Backend strony zbudowany jest na PHP oraz na MySQL-u. Całość strony została przygotowana na podstawie projekt graficzny wytworzony na potrzebę projektu. Całość kolorów odpowiednio dobrana, tak by całość oddawała profesjonalny charakter marki.

Photo 2

Kolory niebieski oraz zieleń specjalnie dobrane na stronie pod kątem logo, dodatkowo żółty, który podkreśla połączenie ze słońcem, to ono właśnie daje energię. Portfolio oraz inne zdjęcia na stronie, wraz z tekstami zostały dostarczone przez klienta.

Nowości w portfolio

Chcesz zobaczyć nasze realizacje, kliknij przycisk, żeby zobaczyć więcej ...

Zobacz portfolio