The World of Cards

Gra karciana, która powstała z myślą o wykonywanej pracy dyplomowej. Praca dyplomowa została obroniona na 5 oraz na jej podstawie zgłoszona do konkursu na najlepszą pracę inżynierską w kraju. Wygrane pierwsze miejsce i rok studiów magisterskich za darmo. Gra skupiała się na popularnych grach, które już istniały. Należały do nich Yu gi oh, GWINT Wiedźmińska gra karciana oraz HearthStone z Blizzard Entertainment.

Photo 1
  • Klient
    Jan Szymański
  • Technologie
    PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, JQuery, Bootstrap, MysQL, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Kategoria
    Aplikacje i Gry
  • Strona internetowa

Gra karciana posiada w swojej talii 5 bohaterów do wyboru w grze. Każdy z nich ma przypisane do siebie po 30 kart, łącznie 150 kart. Wszystkie karty były ręcznie rysowane, skanowane i obrabiane w środowiskach graficznych. Dodatkowo przy realizacji projektu były nagrywane głosy postaci, każda osoba była przypisana do odpowiadającego im bohatera.

Brak opini klienta.

Jan Szymański
The World of Cards
Photo 1

Wcielasz się w rolę dowódcy: podstępnego Ninja, tajemicznego Priesta, okrutnego Demona, potężnego Vikinga lub kuszącą Gorgonę. W ostatniej chwili posłaniec przynosi wiadomość, że u bram Twojego królestwa stoi wroga armia. Tworzysz 30 legionów i posyłasz po sojuszników. Czas wyruszyć, by stawić czoła przeznaczeniu.

Nowości w portfolio

Chcesz zobaczyć nasze realizacje, kliknij przycisk, żeby zobaczyć więcej ...

Zobacz portfolio