Granimar

Czym się zajmuje firma? Grani Mar to firma z dwudziestopięcioletnią tradycją. Naszą specjalnością są blaty kuchenne zarówno do kuchni nowoczesnych, tradycyjnych, jak i bardzo stylizowanych, wykonywane z granitu, konglomeratu kwarcytowego, spieków i – na specjalne życzenie – z marmuru. Warto również zwrócić uwagę na wykonane przez nas łazienki marmurowe, pokoje kąpielowe, schody i kominki.

Photo 1
  • Klient
    Granimar
  • Technologie
    PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap
  • Kategoria
    Strona Internetowa
  • Strona internetowa

Strona internetowa dla klienta wykonana od podstaw na podstawie języki programowania takie jak: HTML, CSS, JS. Backend strony zbudowany jest na PHP oraz na MySQL-u. Całość kolorów odpowiednio dobrana, tak by oddawała profesjonalny charakter marki oraz była kompatybilna z logo.

Photo 2

Stonowane kolory oddają charakter strony oraz połączenie z kamieniami. Portfolio oraz inne zdjęcia na stronie, wraz z tekstami zostały dostarczone przez klienta. Dodatkowo na stronie została zamieszczona lista kamieni dostępnych u klienta, można zwrócić uwagę, że każdy z kamieni mam również w sobie swoją przybliżoną wersję, by móc sprawdzić jak kamień będzie wyglądał z bliska.

Nowości w portfolio

Chcesz zobaczyć nasze realizacje, kliknij przycisk, żeby zobaczyć więcej ...

Zobacz portfolio